Хустська спецшкола інтернат

Провели заходи до Міжнародного дня рідної мови - це: виховні години, книжкова виставка,бесіди, години спілкування та загальношкільний захід "У країні рідної мови".

Учителем української мови і літератури Роман О.І. була проведена цікава і насичена година спілкування з учнями 5 класу.

Олеся Іванівна розповіла про відзначення Міжнародного дня рідної мови, про історію та тернестий шлях рідної мови. Гостею свята була Дівчинка-Мова, яка запропонувала учням погратися та виконати завдання. Учні 5 класу складали пазл і прочитали чарівні слова, також сладали прислів'я про мову. Діти дізналися про "Цікаві факти рідної мови". Також, учні декламували вірші про рідну мову.

Завершенням години спілкування був цікавий та пізнавальний кросворд "Мова наша- українська".

Роман О.І. провела урок української мови з учнями 5 класу "Будова слова. Закріплення ".

Учні повторили відомості про будову слова: корінь, основу слова, префікс, суфікс,закінчення. Закріпили вміння визначати будову слова та утворювати нові слова. Вчитель поділила клас на дві команди. Учні показали свої вміння виконувати різні завдання: "Визнач закінчення в словах", "Визнач корінь в словах", "Утвори слова від префіксів пре-,при-", "Утвори назви людей за професією". Урок пройшов у теплій та дружній атмосфері, учні активно працювали, давали повні відповіді на питання. Реалізації мети сприяла чудова презентація, яскрава наочність та дифернційований підхід до учнів.

У кінці уроку учні за допомогою вправи "Релаксація" вибрали і показали свої враження від уроку на "дереві знань"

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота