Хустська спецшкола інтернат

З 01 по 05 лютого у школі проведено тиждень психології.

Він розпочався ознайомленням учнів з мовно – ілюстративним кутком на тему: «Психологія поведінки». Учні мали можливість ознайомитися з цікавою та потрібною інформацією про психологічні категорії поняття «поведінка».

Кульмінацією стало тренінгове заняття для учнів 2-3 класів на тему: «Світлофор поведінки», головною метою якого було розширити і поглибити знання учнів про поняття «поведінка»,  виховувати в учнів звичку уважно ставитися до товаришів, сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати чемне ставлення учнів один до одного.

 

Наступного дня учні мали можливість проявити власну креативність та свій погляд на поняття поведінки в їх житті. Відбувся конкурс стінгазет на тему: «Якості поведінки».  Всі учні були активними та створили цікаве бачення поняття «поведінка».

З метою попередження прояву учнівської конфліктності серед учнів середньої ланки також був проведений  тренінг на тему: «Формула поведінки»  Метою цього тренінгу було надати теоретичну інформацію про поведінку, її види, навчити методам виходу з конфлікту, дати рекомендації по конструктивному вирішенню конфлікту та підтримки дружніх взаємовідносин.

Насамкінець відбулося підведення підсумків тижня психології, де учні мали можливість повторити здобуті знання.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота