Хустська спецшкола інтернат

З 27 по 31 грудня був проведений тиждень психології. Розпочався він з просвітницької роботи, а саме -ознайомлення з  мовно – ілюстративним  кутком  на тему: «У світі психології», де було висвітлено інформацію про психологію як науку, історію становлення цієї галузі наук, поняттями, що вивчає психологія та надані рекомендації щодо розвитку пізнавальних процесів.

Наступним напрямком була перевірка когнітивних можливостей учнів різної вікової групи, а саме - проведено психологічну вікторину на тему: «Я розвиваю себе», де учні мали можливість позмагатися за звання найкмітливіших.

Загальношкільний захід на тему: «Цікава психологія» дав можливість дізнатися про головні поняття розвитку власних пізнавальних можливостей. Цікаві завдання психологічного характеру дали можливість спробувати власні сили у розвитку мислення, пам’яті та уваги. Така перевірка мала на меті не тільки оцінку інтелектуального розвитку учнів, але і мотивацію до саморозвитку та пізнання нового.

Конкурс стінгазет на тему: «Як ми бачимо психологію» показав уявлення учнів про цікавий світ психології, де вони зображували казковий світ за допомогою психологічних символів та понять.

Наприкінці тижня відбулися підсумки засвоєння учнями психологічних знань та нагородження грамотами учнівських колективів у конкурсі стінгазет на тему: «Як ми бачимо психологію».

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота