Хустська спецшкола інтернат

25 лютого було проведено  заняття з учнями 12 класу на тему: « Зв'язок темпераменту та професії». Учасники тренінгу мали можливість ознайомитись зі значенням складової «Можу», а саме зрозуміти, що для кожної професії  потрібні  певні  риси  характеру, особливості  темпераменту, зрозуміти, який тип професій найбільше підходить кожному з них.

Спочатку учні проаналізували, що саме вони можуть, їх власні можливості, особливості характеру.  У цьому їм допомогла вправа «Асоціації».

Налаштувавшись на активну співпрацю, психолог розпочав інформаційне повідомлення про особливості типів темпераменту, спільними зусиллями були створені паспорти сангвініка, флегматика, холерика та меланхоліка, де учасники тренінгу зазначили ті особливості роботи, що підходять та не підходять різними типам темпераменту.

Вправа «Приміряємо маски», розкрила типи темпераменту кожного учасника тренінгу. Насамкінець, учні мали можливість проаналізувати  власні можливості, особливості темпераменту, характеру  та зрівняти їх з вимогами, що ставитиме до них майбутня професія.

Учасниками тренінгу був зроблений висновок: темперамент – це основа нашого характеру та поведінки, потрібно вміти контролювати погані риси та розвивати хороші. Обираючи свою майбутню професію, треба знати, чи підходить вона нашому темпераменту.

 

 

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота