Хустська спецшкола інтернат

     Протягом 19-20 травня у Хусті проходив Х ювілейний Міжнародний благодійний фестиваль «Долина нарцисів». Цього року свято об’єднало 147 учасників  з усієї України, а також із Білорусі та Литви.

     Захід покликаний інтегрувати таких людей у суспільство через розвиток їхніх умінь та здібностей. А це відрадно і головне – вкрай необхідно, переконані організатори. Щороку охочих потрапити на особливий фестиваль все більше. Учасники, що сильні духом, не стримували емоцій. Вважають, що це найкращий спосіб проявити себе. Неймовірна кількість номерів і дивовижне їхнє виконання – нікого з присутніх не могло залишити байдужим. Особливе свято, як завжди, подарувало безліч позитивних емоцій та вкотре наголосило на необхідності його проведення

     Під час фестивалю дорослі й діти, незрячі і слабочуючі, колясочники та малюки з хворобою Дауна разом виступали, демонстрували мистецькі здібності та таланти. Дехто читав власні вірші, хтось – співав, хтось – танцював.

     Гідно представили нашу школу її вихованці. Зворушив виступ нашої учениці Сопко Євгенії, яка виконала пісню «Все буде добре» із сурдоперекладом, а учасники хореографічного гуртка виконали запальну «Гуцулянку».

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота