Хустська спецшкола інтернат

У Хустській спецшколі-інтернаті для дітей з порушеннями слуху уже понад десять років існує клуб ветеранів «Оптиміст»., який організовала та очолює Варга М.А.

Щомісяця працівники, які 30-40 років життя віддали школі, приходять до рідного навчального закладу, де за сприяння директора Деленка Б.В. і адміністрації, їх радісно зустрічають учні і педагоги, які охоче сприймають слушні поради досвідчених колег, спілкуються на різні життєві та шкільні теми, заряджаються позитивною енергією зрілості і молодості. В школі існує хороша традиція - вітати педагогів, що мають поважний вік,понад 80-90 років, з днем народження і професійним святом. Приємно було бачити, як світяться радістю очі колишньої вчительки Галай Емілії Іванівни, коли до неї завітали колеги і учень школи Літун Костик вручив їй квіти, продекламував віршик про осінь і привітав зі святом. Радісним був і хлопчик, бо побачив, як вчителька з великою любов'ю дивилася йому в очі, а він був гордий тим, що розумів, яку почесну місію йому доручили і він з нею гарно впорався.

У четвер вчителів-ветеранів Галай Х.С., Орбан М.М., Росоху Н.М. та інших в школі чекав надзвичайно приємний сюрприз-кожному вручили "букет"из солодощів, який з великою любов'ю і майстерністю приготували учні разом з педагогом-організатором Літун Оксаною Іванівною. За чашкою ароматного чаю педагоги-ветерани спілкувалися з працівниками школи, заступниками директора Вучкан М.В., Тетерею Н.М., приймали щирі вітання з нагоди Дня працівників освіти. Креативниїм було вітання від вчительки школи Брикун В.О., яка під супровід гітари виконала власні пісні «Ми будем жити», «Ватра над Тисою», «Осінь», які були сприйняті з великим захопленням.

Народна мудрість стверджує, що те добро, яке ти віддаєш, повернеться до тебе сторицею. Тепло нашої уваги до літніх людей зігріває не тільки їх серця, aле і наші душі, надихає нас на хороші справи, збагачує наше життя, робить його змістовним, багатогранним. Ветерани педагогічної праці спецшколи-інтернату не вважають себе сторонніми, непотрібними, бо їх знання, досвід, цінні поради, дружні спілкування завжди із вдячністю сприймаються учнями, молодими колегами, наповнюють змістом їх життя і життя колективу, адже добрі справи, уважне ставлення до оточуючих , до людей похилого віку всіх духовно збагачує і зігріває.

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота