Хустська спецшкола інтернат

З 28.05 по 8.06 учні старших класів проходили літню практику.

У столярній майстерні хлопці ремонтували стільці і шуфляди. Дівчата працювали у швейній майстерні: пошили фартушки у столярну майстерню та їдальню, вишивали. Під час практики учні відвідали підприємства нашого міста для ознайомлення з доступними для них професіями.

Дирекція школи організувала й відпочинок в туристичному комплексі  «Теплі води» в селі Велятино для кращих вихованців школи.

У червні 2018 р. в м.Одесі відбувся фінальний етап Всеукраїнської спартакіади з волейболу «Повір у себе». Учениці 8 класу нашої школи Савинець Богдана і Зайцева Валерія увійшли до складу збірної області, яка взяла участь у спартакіаді і виборола 2-ге призове місце.

Літо – це чудова пора відпочинку, особливо для дітей. Учні 8-го класу Клімова Ірина, Рябцюн Ростислав, Калабішка Руслан, Костяк Анастасія брали участь у змаганнях з волейболу у м.Одесі, де посіли І місце.

Окрім основних змагань, проводились також міні-спартакіади з дартсу, шашок, шахів. Всі бажаючі діти мали змогу брати активну участь у культурно-масових заходах табору.

Вихованці Хустської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Сопко Євгенія та Маргітич Андріяна відпочивали у Міжнародному дитячому таборі "Артек Лісовий". Адаптаційний період для дітей виявився непростим, оскільки табірне життя було мало пристосоване до потреб глухих підлітків, але адміністрація табору, вожаті, психолог і перекладачі жестової мови доклали всіх зусиль, щоб відпочинок був для дітей комфортним та змістовним. Дівчатка брали участь у різноманітних конкурсах та змаганнях на рівні з чуючими ровесниками. Учні змогли розкрити та вдосконалити свої творчі здібності в різних видах роботи.

Діти провели незабутні дні, які надовго закарбуються у їхній пам'яті, весело провели час, отримали масу позитивних емоцій, знайшли нових друзів.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота