Хустська спецшкола інтернат

 

З 9 до 14 серпня у Чернівцях відбувся навчально-рекреаційний табір «Літня школа української жестової мови та культури глухих».Програму започаткували ще 2009 року з допомогою Канадсько-українського альянсу сприяння глухим та слабочуючим. Мета заходу – допомогти дітям з особливими освітніми потребами вдосконалитися у фізичному, психологічному та культурно-мистецькому розвитку, сприяти виявленню лідерських навичок у глухих і слабочуючих дітей та допомагати відчути себе повноправними й самодостатніми.

Найталановитіші учні нашої школи багато років поспіль з вдячністю приймають запрошення на цей альянс. У цьому році учениця 10 класу Клімова Ірочка та Плешинець Євгенія разом з своїми вихователями Деленко Б. В. та Комʹяті В. О. відвідали гостинне місто Чернівці, а саме Чернівецький обласний навчально – реабілітаційний центр № 1.

Дівчата показали себе з найкращого боку: виконували жестові пісні на патріотичну тематику та жартівливі народні пісні, активно займались на тренінгах з вивчення УЖМ, брали участь у спортивних змаганнях, інтелектуальних іграх та мистецьких конкурсах.

Хочеться побажати всім: «Так тримати і до нових зустрічей!»

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота