Хустська спецшкола інтернат

Щороку в школі проходить тиждень книги. У перенасичений інформацією час тиждень набуває особливого значення: допомагає дітям відчути радість спілкування з книгою, нагадує дорослим про значення друкованого слова у дитинстві, привертає увагу до проблем дитячого читання. Як свято - тиждень книги із дуже давніми традиціями сьогодні не лише не втратило свого значення, але й набуло особливого змісту для кожного учасника, від першокласника, який пробує книжку «на зуб», до солідних «живих» класиків дитячої літератури.

Протягом тижня у школі проведено такі заходи:

  • оформлено мовно-ілюстративний куточок «Говори грамотно»;
  • організовано екскурсію учнів до міської бібліотеки;
  • проведено загальношкільний захід «Книга у житті людини»;
  • організовано роботу «Книжкової лікарні»

Одним із заходів приурочених до тижня книги була екскурсія до  Хустської центральної міської бібліотеки. Учні 2,5,7 класів  зі своїми наставниками Моргуновою С.П., Поліщук Т.П., Цедик І.І. відвідали бібліотеку. Працівники бібліотеки  підготували цікаву розповідь  про роботу бібліотеки, показали цікаві дитячі книжки, виставку приурочену письменикам м. Хуста. Велику зацікавленість викликав в учнів перегляд мультфільмів на навчальну тематику з сурдопереводом, які підготували працівники бібліотеки. Кожен учень отримав маленький подарунок - закладку для книг. Учні залишились  у захваті від екскурсії на якій здобули  нові знання і збагатили свій словник.

23 жовтня цього року в Хустській спецшколі-інтернат пройшло свято книги під назвою "Живи,книго!", яке провела Гафенець Г.В. Учні дізналися багато цікавого про історію та виникнення книги, про першого книгодрукаря Івана Федорова, його книгу "Апостол" та пам'ятник йому у м. Львові. В цьому учням сприяв перегляд і коментар до презентації "Книга у житті людини".

Як треба поводитись з книгою вихованці продемонстрували на цікавих інсценівках.

Згадали також і про електрону книгу, яка стає популярною серед людей.

Висновки зробили учні: книгу треба берегти, її читати та збагачувати свої знання

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота