Хустська спецшкола інтернат

     Щороку першого вересня школи наповнюються школярами з радісними посмішками та  відчуттями, що попереду нова сторінка життя – незвідана, цікава, повна нових знань.

     Наша школа теж зустріла своїх учнів теплим, осіннім ранком. На святкову лінійку до учнів прийшли батьки, бабусі, дідусі, знайомі та друзі. Завітали й гості,  які по-справжньому турбуються про вихованців школи і допомагають їм.

     Вітання для учнів лунали від директора школи Деленка  Богдана Вікторовича, гостей свята, які підготували подарунки для маленьких школяриків підготовчого класу; вони вперше переступили поріг нашої школи, як учні.  З напутнім словом виступила вчителька підготовчого класу – Поліщук Тамара Петрівна і мама учня підготовчого класу – Матяш Катерина Василівна. Вітання звучало у віршах  від другокласників, у піснях -  від учнів  десятого класу.  Виступали з подякою і вітаннями і наші випускники.

     Сьогоднішній перший дзвінок важливий для нашої школи ще й тим, що цього року у нас є випускники, які вперше у нашій школі отримають атестат про повну середню освіту. Ці учні навчаються тут із нульового класу і вже 12 років прожили з нами, знайшли друзів і наставників, здобули цінні знання для подальшого життя у суспільстві. Сьогоднішній «День знань» буде для них останнім у ролі учнів.

     Пролунав шкільний дзвінок, який сповістив про початок навчального року.

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота