Хустська спецшкола інтернат

     Шкільні роки – це найсвітліша, найбезтурботніша пора у житті. Іншої такої не буде, бо життя дасть кожному свої уроки, у нього свої закони, через які неможливо переступити, а школа – це той час, коли все легко, все можливо.

    Травневого сонячного дня останній дзвінок пролунав і для вихованців нашої школи, який для нашого колективу став історичним, адже вперше на лінійці були присутні одинадцятикласники. Цьогорічні випускники 10 класу матимуть змогу одержати повну загальну середню освіту, так як всі вони виявили бажання продовжити навчання у стінах рідної школи.

     На святкову лінійку до учнів прийшли батьки, знайомі, друзі. Завітали також місцеві меценати: Пасічник В.В., заступник начальника Хустської ОДПІ; Комішак В.І., директор оздоровчого комплексу «Теплі води» села Велятино; Маєр В.І., начальник управління Державної казначейської служби в Хустському районі; Рішко М.М., директор ПП «КАТАМІР»; Коробов В.В., заступник начальника Хустського АТП; Мадай Ю.П., районний лікар отоларинголог дитячої поліклініки.

     З вітальним словом до учнів звернувся директор школи Деленко Богдан Вікторович, мама першокласника Літуна Костянтина та мама учня 8 класу Тиводара Михайла.

     Переможців конкурсів «Кращий клас року», «Кращий учень року» та кращих спортсменів і активістів школи було нагороджено грамотами та цінними подарунками, які організували наші шефи: Бреннер М.С., Барзул О.Ю., Кузьма В.В., Лях І.М., Комішак В.І., Дан Т.Т., Гримут В.І., Пасічник В.В.. А приватний підприємець Рішко Михайло Михайлович, вручив учням 10 класу дипломи та подарував USB-флешки.

     За хороше виховання та активну співпрацю з педагогічним колективом школи дирекція вручила подяки батькам.

     Порадували присутніх виступ юних ксилофоністів, пісні про маму та про рідну школу у жестовому виконанні, запальний танок найменших вихованців «Веселі зайчики» та флешмоб від старшокласників «Україна для нас – ми для України».

     Після закінчення лінійки учнів було запрошено на святковий обід.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота