Хустська спецшкола інтернат

  Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

А щоб ці бажання справдилися, учням нашої школи потрібно було підготувати казкову атмосферу – прикрасити новорічну ялинку та вертеп, зробити виставку новорічних виробів. Всі поробки неповторні, виготовлені з фантазією і натхненням умілими дитячими руками.

30 грудня засвітилася різнокольоровими вогниками лісова красуня в спортивному залі школи і почалося головне дійство – виступи по класах.

Кожен виступ пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій юним артистам та глядачам. Гарні танці, колядки, інсценівки «За двома зайцями» та «Вечорів на хуторі біля Диканьки» подарували присутнім святковий настрій, відчуття приходу Нового року.

  Учні школи отримали солодкі подарунки та призи від Діда Мороза та Снігуроньки. Всі школярі щасливими і бадьорими поїхали додому на канікули.

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота