Хустська спецшкола інтернат

Як завжди, Міжнародний день захисту дітей пройшов насичено та змістовно. Відбулася зустріч з начальником сектору ювенальної превенції Вороном І.Ю. та старшим інспектором ювенальної превенції Прокопівим Р. Б. Гості коротко розповіли про свою роботу, дали всім бажаючим приміряти засоби індивідуального захисту працівника поліції, а наостанок вручили гумові кульки та значки.

У другій половині дня на дітей чекав новий сюрприз. Молодші школярі активно взяли участь у конкурсі малюнку на асфальті. Всі дружньо продемонстрували свої художні здібності та фантазію, але перемогла дружба.

А ввечері наших вихованців запросили до Закарпатського обласного театру драми та комедії безкоштовно відвідати прем'єру вистави із загадковою назвою «Чарівне горище». Захопливе дійство, чудові ефекти, костюми та справжній сюжетний екшен справили величезне враження на учнів. Море емоцій та роздумів винесли діти, вийшовши з царини Мельпомени.

Цікаво було спостерігати, як творчість породжує творчість. Після відвідин театру майже кожна дитина почала придумовувати свою пригоду та казку на своєму власному «чарівному горищі». Отже, слід чекати на нові версії пригод на горищах в інтерпретації наших талановитихт учнів.

Велике спасибі акторам театру, авторці та постановниці вистави Лесі Чепелюк за надану чудову можливість долучитися до справжньої магії сцени та майстерної гри акторів театру.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота