Хустська спецшкола інтернат

     16 листопада 2012 року велика інтернатська родина Хустської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів відсвяткувала своє 60-річчя. 
      У своєму виступі директор школи Деленко Б.В. відзначив, що завдяки належному фінансуванню управління освіти і науки Закарпатської облдержадміністрації за останні роки значно покращилась матеріально-технічна база школи, створено всі умови для проживання та навчання учнів, у стадії будівництва центр трудової та фізичної реабілітації. Всі класи та кабінети забезпечені сучасними технічними засобами навчання. Зріс професійний рівень педагогів, що якісно вплинуло на знання та розвиток учнів. За період існування школа дала путівку в життя 586 випускникам.

     З вітальним словом до присутніх звернулася заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Павлюк М.А.
    З 60-річним ювілеєм школи її вітали поважні гості: керівники району та міста – Гвоздянський П.І., Попович М.М., Фетько І.М., районної та міської освіти – Русин П.П., Мочарник В.В., керівники податкової та казначейської служби – Пасічник В.В., Маєр В.І., начальник УМВС в Хустському районі – Турдай В.І., керівники обласних спортивних організацій «Інваспорт» та ОДЮСШІ – Чегіль А.А. та Алтуніна Т.Є., директор обласного УТОГу – Булеца Н.С., завідувачка ОПМПК – Утьосова О.І. Вдячність за співпрацю та найкращі побажання висловили викладачі кафедри сурдопедагогіки Київського НПУ ім. М. Драгоманова під керівництвом доктора психологічних наук, професора Фомічової Л.І., старший викладач факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Кам’янець-Подільського НУ ім. І.Огієнка – Дмітрієва О.І. та директор ЦСР «Аврора» з Києва - Радченко О.І., науковий співробітник Інституту корекційної педагогіки Академії педагогічних наук України – Шевченко В.М.

      Вдячних учнів і процвітання школі побажали керівники ідентичних шкіл України з Дніпропетровська, Кривого Рогу, Володимир-Волинська, Калуша, Кисляка (Вінницька обл.), Теребовлі (Тернопільська обл.), Чернівців.

     Вітали учнів та педагогів директори шкіл-інтернатів обласного підпорядкування з Ужгорода, Мукачева, Великого-Березного, Перечина, Часлівців, Чертежа, Солотвина.

     На свято завітали ветерани школи. Випускники: Лайош Зоряна - вихователька спецшколи, Шиман Денис – зубний технік від імені всіх випускників дякували педагогам за науку та одержану путівку в життя.

Представники ВАТ «Хустська ПМК-240» подарували та висадили 2 туї перед школою.

     Зал, де проходило урочисте зібрання з нагоди 60-річчя школи, прикрасила фотовиставка заслуженого працівника культури України, члена національної спілки журналістів Станіслава Стояновського з міста Кам’янець-Подільська.

Цікаві концертні номери підготували учні та працівники інтернату.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота