Хустська спецшкола інтернат

11 червня  на  шкільному  майданчику панували дві емоції – радісне очікування  святкового дійства і сумне - усвідомлення  прощання випускників зі школою і дитинством.

Всі готувалися до  цього дня з радісним натхненням, а найретельніше – дванадцятикласники та їх наставники. І ось вони, під оплески  всієї школи та батьків, виходять на майданчик. Дівчата – справжні панянки,  у чудових сукнях, з шикарними зачісками, продуманим макіяжем, а хлопці - в строгих костюмах та білосніжних сорочках з краватками-метеликами.

Першою звернулася до них шанована всіма в. о. директора школи Мирослава Василівна Вучкан.  Як завжди, виважені, мудрі та щирі слова побажань линули  до серця кожної дитини -  мирного неба,  гарної долі та Божої  допомоги на  нових, незвіданих життєвих  стежках. «Будьте завжди чесними,  працьовитими і ніколи не забувайте  про духовність, яка є основою основ» - сказала головна наставниця.

Потім слово для привітання  взяла  заступниця директора з виховної роботи Наталія Михайлівна Тетеря, яка  побажала нашим вихованцям міцного здоров'я, благополуччя та успіхів у  всіх добрих справах. Естафета побажань перейшла до Богдана Вікторовича Деленка, якого учні запросили на своє свято, як  колишнього адміністратора, порадника,  мудру і далекоглядну людину.  Привітала своїх колишніх вихованців  і їхня перша вчителька Лучка  Віталіна Юріївна, а учні 4 - го, теж випускного класу, продекламували свої улюблені вірші.

Класний керівник випускників Наталія Михайлівна Шутко, яка була поряд з ними всі ці 13 років, збентежено звернулася до своїх «дітей» з віршованими рядками:

І радісно, і сумно водночас.

Мов ластівки у вирій відлітають.

Уже дорослі люди поряд нас,

Хоч очі того ще не помічають.

 

Для вчителів і для своїх батьків

Назавжди ви залишитесь малими.

Відкрились вам вже безлічі шляхів.

Хай будуть вони світлими й прямими!

 

Нехай Господь вас всюди береже

Від вчинку недоречного і злого!

Ваш Ангел вчасно вас застереже,

Ви лишень прислухайтеся до нього.

 

За ці роки я так багато вас

Всього начала, стільки говорила...

А нині настає прощання час -

Летіть у світ! Оберігайте крила!

Потім відбувся обмін подарунками. Традиційні хлібниці, виготовлені нашими школярами, як символ достатку,подарували випускникам, а вони, в свою чергу - вишиті картини, скатертини та полички для квітів, зроблені своїми руками - школі. Далі прозвучала пісня у жестовому виконанні найкращої учениці школи Плешинець Євгенії  та чудові композиції ксилофоністів.

Сюрпризом для всіх гостей свята став  «Прощальний вальс випускників» під відому мелодію Є. Доги. Крізь сльози захоплення милувалися батьки і вчителі, як красиво кружляють їх діти у  ритмі вальсу, яким щастям сяяли їх очі!

На завершення свята класний керівник «Випуску-2021» Шутко Н.М. перерізала символічну пуповину – випускники тримали в руках повітряні кульки, а всі вони були зв’язані між собою і тримала їх Наталія Михайлівна. Зі сльозами на очах вона ножицями перерізала ниточки і кульки злітали – «Летіть, мої діти,  у доросле життя! І хай воно буде світлим, як безхмарне  небо!»

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота