Хустська спецшкола інтернат

В останні дні навчального року в нашій дружній шкільній родині сталася чудова та незабутня подія. Молодша ланка школярів зібралася для того, щоб відзначити свято найкращої книжки першокласників – Букварика.
Незабутні враження залишилися в учнів від незвичайного формату заходу- квест-гри «Прощавай, Букварику». Учнів 1-4 класів ознайомили з маршрутом , де були розміщені станції для змагань. На кожній зупинці школярів чекали завдання-випробування.
Перша зупинка - «Абетку збираймо, нашу гру розпочинаймо». Учні отримали українську абетку, всі по команді зібрали літери по порядку. Друга зупинка - «Мовознавча» знаходилася на подвір′ї школи, в альтанці. Завдання: кожен клас отримав літери і за сигналом вчителя дібрали слова, які починаються з цієї літери. Третя зупинка - «У царстві казок» відбувалася в кімнаті відпочинку, гра «Склади пазл» і відгадай назву казки. Квест продовжився активним відпочинком. Всі разом танцювали, співали, виконували пісню-руханку «Чіку ріку». Четверта зупинка- «У світі математики», кожен клас отримав завдання у конверті, виконав і презентував результати роботи. На території школи , між дерев, кущів, квітів сховалася п′ята зупинка - «Природа навколо нас». Цікава дидактична гра «Пори року» -дуже сподобалася учням. Наступна, шоста зупинка - «Спорт – запорука здоров′я» відбулася у спортзалі активною естафетою і фінішувала складанням фрази «Свято Букварика». Сьома зупинка - «Музична», учні молодших класів танцювали і співали пісеньку про Буквар. Першокласникам урочисто були вручені свідоцтва про звання читача та медаль «Зі святом Букварика».
Кожна зупинка квест-гри «Прощавай, Букварику» супроводжувалася веселими піснями про мову , математику, казку…
Усі зупинки квесту пройдено, всі завдання виконали, довели, що всі кмітливі, веселі, спортивні, розумні.
Свято «Прощавай, Букварику» було проведено в оригінальній формі і надзвичайно сподобалося всім: дорослим і дітям.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота