Хустська спецшкола інтернат

  Любов та милосердя – це два крила, на яких тримається людство. Кому, як не нам, працівникам Хустської спеціальної школи не знати про це і не керуватися цим гаслом. В одному дружньому пориві, збираючись багато днів поспіль, педагоги долучилися до великої справи – перемоги!

 Плетучи маскувальні сітки, кожен вкладав у це не тільки майстерність рук, але й душу, серце та гарячу молитву до Бога з проханням милості, захисту та скорішого повернення наших воїнів із заслуженою перемогою додому. Адже серед Захисників України є і педагоги нашої школи: В. О. Ком'яті та М. В. Максимець., які одні з перших вступили до лав Збройних Сил України.

  У нашій школі знайшли прихисток 75 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування з Донецької області.

 

Окрім працівників школи, які допомагали кухарям ліпити сотні вареників,безліч волонтерів відгукнулися на цю звістку, надаючи не тільки матеріальну, але й психологічну підтримку, щоб відволікти і захистити неукріплену дитячу психіку від страхіть війни.

Завдяки спільній роботі керівниці школи Ж. М. Микитюк із  волонтерськими організаціями, в тому числі  закордонними, в школу надіслано багато благодійної  допомоги.

  Ми стовідсотково переконані, що Україна переможе у цій війні, бо таку енергію, яку мають сьогодні українці, здолати неможливо!

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота