Хустська спецшкола інтернат

Останні дні вересня весь світ відзначає Міжнародний тиждень жестової мови. Учні та педагоги завжди з нетерпінням чекають цих днів, щоб гідно нагадати прo себе і показати свої здобутки у розвитку і популяризації української жестової мови в нашій школі.
Педагогом - організатором Літун О. І. та вчителем жестової мови Брикун В. О. були розроблені низка заходів на кожний день, в яких активно брали участь всі учні та працівники школи.
У понеділок був оформлений цікавий інформаційно – пізнавальний стенд з різноманітними завданнями, вікторинами та ребусами для різних вікових категорій учнів. Було приємно спостерігати за тим, як наші дітки з задоволенням взяли участь у цих захоплюючих конкурсах.

У вівторок на вулиці, перед школою, відбувся перфоманс з клоунами ( переодягненими Літун О. І., та Брикун В. О. ) , в якому вони залучали випадкових перехожих взяти участь у наших святах, навчаючи їх жеста привітання та прощання, і таким чином популяризувати українську жестову мову в широкий загал.

Оформлення яскравими кульками та плакатами головних дверей школи і приємна музика, яка лунала впродовж цілого тижня, допомагала цьому.
Середа і четвер ознаменували себе проведенням захоплюючих квестів, в яких учні спочатку шукали завдання, а потім виконували їх. Найважче виконувалося останнє завдання зі зворотнім перекладом тексту.

У пʹятницю діти отримали смачні, солодкі подарунки, щоб поласувати ними, ділячись враженнями про змістовно і весело проведений тиждень.           

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота