Хустська спецшкола інтернат

     Ігорь Кобель, кандидат педагогічних наук, доцент Українського католицького університету, координатор літніх програм Українсько-Канадського Альянсу глухих та слабочуючих і цього року став ініціатором проведення зустрічі учасників  Українсько-Канадського Альянсу. Табір гостинно приймала Хустська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів на чолі із директором Богданом Деленком та його заступником Мирославою Вучкан, які забезпечили прекрасні умови для шестиденного перебування команд із Львова, Підкаменя, Чернівців, Кропивницького, Вінниці та Хуста. Цьогорічний захід організували та провели старі друзі – члени Альянсу: кандидат педагогічних наук із Кам’янець-Подільського університету Оксана Дмітрієва, голова правління Альянсу кандидат педагогічних наук Олександр Савченко.

     Програма була дуже насичена. Учасники Альянсу і відпочивали, і вчилися, і змагалися. Запам’яталися дітям та дорослим поїздки на солоні озера в Солотвине, оздоровчі купання в термальних водах в с. Велятино, поїздки в с. Іза – центр лозоплетіння та на страусову ферму. Учасники залюбки брали участь в різноманітних конкурсах: кулінарному, природничому, орієнтуванні на місцевості та спортивних змаганнях в басейні щойно відкритого реабілітаційного центру при школі-інтернаті.

     Був проведений семінар із сурдопедагогіки під керівництвом завідуючої лабораторії досліджень жестової мови Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України кандидата педагогічних наук Анни Замші та доцента Кам’янець-Подільського національного університету Оксани Дмітрієвої. Завідуючий відділом слухомовної роботи Центру слухової реабілітації «Аврора» кандидат педагогічних наук Олександр Савченко ознайомив присутніх із новітніми досягненнями у слухопротезуванні та кохлеарній імплантації від світового лідера у цій галузі – датської фірми «Отікон».

     Завершальною подією стала театралізована інсталяція «Світ глухих» (СГ) – з метою ознайомлення чуючих людей із проблемами, що їх мають глухі та слабочуючі в чуючому світі.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота