Хустська спецшкола інтернат

Шановні   тренери, спортсмени, працівники  та шанувальники фізичної культури і спорту! Щиро вітаємо всіх Вас з Днем фізичної культури і спорту України!

Фізична культура має величезне значення  у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, шляхетність, ефективна співпраця в команді, вміння підкорювати власний інтерес загальній меті. 

Хустська спецшкола-інтернат відома славними спортивними традиціями та талановитими спортсменами. Ми пишаємося вашими досягненнями, шановні учні та випускники школи! Висловлюємо глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники за примноження переможних традицій і спортивної слави рідної школи.

 

 

Бажаємо всім  талановитих, наполегливих  учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог в ім’я процвітання України!

Нехай ваш приклад буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту, взірцем для юних жителів нашого міста Хуста  та Закарпатської області. Нехай принципи олімпійського руху: «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!  

 

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота