Хустська спецшкола інтернат

12 жовтня було проведено тренінгове  заняття з учнями 2-5 класів на тему: ««Здоров’я – найбільша цінність», приурочене   Дню захисту психічного здоров’я.  Метою даного заходу було здійснення просвітницької роботи щодо поняття «здоров’я»,  розкриття всіх складових здоров’я та пояснення чинників, що впливають на наше самопочуття.

        Учасники тренінгу зрозуміли, що здоров'я -  це не лише відсутність хвороб, а й стан психічного, соціального та духовного благополуччя людини. Також  відбулося ознайомлення з поняттям «здоровий спосіб життя» та його складовими.

Увагу учнів привернула складова хорошого настрою та вплив емоцій на повсякденне самопочуття. Відтак учасники тренінгу були ознайомленні з різноманіттям емоційних станів,  виконували цікаві завдання з метою усвідомлення того, що  настрій - це запорука хорошого дня, успішних справ та приємного спілкування.

Насамкінець, учні зробили висновок, що здоров’я — найголовніше багатство людини, адже лише здорова людина може почуватися веселою, щасливою, повною сил та енергії.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота