Хустська спецшкола інтернат

Новина про вступ до університету «Україна» шістьох наших випускників пролунала гордо та очікувано для всього  педагогічного колективу нашої школи. Адже вчителі та вихователі, які впродовж багатьох років навчали цих учнів знали, що праця їх не пропаде марно: діти ще з початкових класів подавали надії, підкріплюючи їх старанністю, вихованістю та кмітливістю.

Отже, ми пишаємося нашими студентами: Кончанським Ернестом, Мацолою Аліною, Тіводаром Михайлом, Мейгешом Назаром, Шваб Ольгою, Чобеєм Василем. Всі вони – майбутні соціальні працівники.

Вибір цієї професії був для наших вихованців не випадковим тому, що сюди йде молодь тільки з добрими та чуйними серцями. Робота вимагає особливих душевних дарів, а саме – любити людей і розуміти їх потреби. Цього нашим випускникам не позичати.

За це щира вдячність батькам, педколективу школи, директорці Карпатського  інституту підприємнитцтва «Україна» Чопей Вікторії Степанівні, яка вже кілька років співпрацює з нашою школою.

Товт Євгеній обрав більш практичну професію – монтажника гіпсокартонних конструкцій, маляра – штукатура, вступивши до Хустського професійного ліцею. Хлопець з дитинства проявляв любов до трудового навчання та праці, яка не менш потрібна людям та нашій державі.

Нехай вам усміхається удача, дорогі наші учні. Ми пишаємось вами!

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота