Хустська спецшкола інтернат

23 грудня 2021р. вчителька індивідуальної роботи Сіладій Марина Миколаївна провела відкритий урок з розвитку слухового сприймання та формування вимови з ученицею 1 класу Ваній Тетяною.

Заняття було спрямоване на автоматизацію вимови приголосних звуків [К, Ш] та сприймання мовного матеріалу до теми: «Фрукти».

Для досягнення мети уроку педагог у цікавій формі застосувала різні методичні прийоми, які сприяють успішному засвоєнню навчального матеріалу. Опираючись на попередньо закріплені знання  та корекцію звуків, що вивчаються, Марина Миколаївна домагалася виразності вимови ізольованих звуків, складів, слів та речень, злитності звучання та дотримання наголосу, збагачувала словниковий запас дитини, розвивала навички слухового сприймання до теми: «Фрукти», формувала поняття класифікації предметів за властивостями.

 

За успішне виконання навчальних завдань дитина прикрашала наліпками паперову ялинку-подарунок.

Враховуючи той фактор, що на початок навчального року у Тані було повністю відсутнє мовлення, вчителька домоглася усвідомленої та чіткої вимови звуків, що вивчаються, свідомого використання вивчених слів у мовленні.  В результаті – дане заняття підсумувало  колективну роботу всіх педагогів, що працюють з дітьми 1 класу, як позитивну.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота