Хустська спецшкола інтернат

     На початку лютого відсвяткувала свій ювілей, 90 років, Галай Емілія Іванівна, яка 26 років свого життя віддала навчанню і вихованню дітей з порушенням слуху у Хустській спецшколі-інтернаті. Завжди уважна, ласкава, спокійна, стримана Емілія Іванівна знаходила підхід до кожної дитини, як високопрофесійний педагог, вишукувала такі методи навчання, які приносили хороші результати, за що її любили і поважали учні, батьки і колеги.

      Вчительку-пенсіонерку не забували у спецшколі-інтернаті: щороку учні разом із своїми наставниками приходили вітати з Днем вчителя, з Днем народження.

     Ось і цього року, 13 лютого, колишні колеги Емілії Іванівни та молоді педагоги школи завітали до своєї старшої колеги, щоб привітати її з ювілеєм. Ювілярка була надзвичайно задоволена такою увагою колег, з радістю згадувала цікаві випадки зі свого шкільного життя, уважно, із захопленням, прослухала глибоко змістовні пісні, які, акомпонуючи собі на гітарі, виконала їх автор, бард Брикун Вікторія Олександрівна.

     Непомітно, в цікавій розмові промайнув час. Велике задоволення від зустрічі отримали і ювілярка, і колеги, які разом з квітами подарували хвилини щастя хорошій людині, педагогу; показали, що про неї пам’ятають, що роки самовідданої праці на благо дітей-інвалідів залишили хороший спогад у серцях людей.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота