Хустська спецшкола інтернат

Щорічний місячник шкільних бібліотек в цьому році в нашій школі проводився з 1 по 25 жовтня. Проведена відповідна та змістовна робота щодо організації відповідних заходів , які сприяли задоволенню і розвитку інформаційних потреб і запитів учнів школи - основних читачів бібліотеки.

Проведені заходи сприяли розширенню кола пізнавальних інтересів вихованців школи, забезпеченню їх дозвілля, розвитку словникового запасу.

Відвідувачі шкільної бібліотеки мали можливість ознайомитися з книжково-ілюстративним куточком " Україна - наша Батьківщина".

На бібліотечних уроках молодші школярі ознайомилися з книжкою, а вихованці 4-5 класів вчили та закріплювали в ігрових формах словник читача.

На книжковій виставці "Література Закарпаття" відвідувачі бібліотеки  знайомилися із книжками сучасних літераторів краю та минулого століття. Бібліотекар акцентувала увага на книгах митців Хустщини. Учням 4-8 класів більше до вподоби дитячі журнали, на які щороку здійснюємо переплату. Дітям подобається розгадувати ребуси , загадки, в ігровій формі освоювати мову, математику та інші предмети з журналів.

Учні в день бібліотворчості гралися з допомогою журналів, малювали героїв улюблених казок та творів. Відзначено переможців конкурсу малюнка, яких відповідно нагороджено.

Учні 11-12 класів змагалися в літературній вікторині і показали хороші знання.

Ефективною виявилася операція "книжка захворіла". Рейд з перевірки шкільних підручників провели учасники бібліотечного сектору учнівського самоврядування з педагогом-організатором.

У день відкритих дверей до бібліотеки завітали батьки та рідні вихованців.

Підсумки місячника підведено на на робочій лінійці. Відзначено кращих читачів та переможців конкурсу малюнків героїв казок та літературних творів. Їм подаровано книги, які школа одержала від акції "Доступний розвиток для наших дітей", організованої Укрпоштою та її партнерами для дитячих будинків та інтернатів. Щиро вдячні вам за подарунки!  

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота