Хустська спецшкола інтернат

26 березня 2022 року у школі відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії.

Атестація у 2021-/2022 навчальному році проходила відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки Українивід 06.10.2010 № 930 (зі змінами).

На засіданні розглядалися результати  роботи 10 педагогічних працівників, які в міжатестаційний період демонстрували свою педагогічну майстерність колегам на відкритих заняттях і заходах, брали участь в обговоренні актуальних освітянських проблем на засіданнях шкільних методичних об єднань, підвищували свій фаховий рівень шляхом  проходження курсів підвищення кваліфікації.

Голова атестаційної комісії  Микитюк  Жанна Миколаївна наголосила на тому, що метою атестації є стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників закладу, росту їх професійної майстерності, розвитку творчої ініціативи, забезпечення ефективності та якості освітнього процесу у школі.

За результатами діяльності педагогічних працівників атестаційна комісія ухвалила рішення про відповідність займаним посадам  10 педагогічними працівникам та відповідно до повноважень присвоїла кваліфікаційні категорії  «спеціаліст другої категорії» 2 вихователям школи.

Крім цього, атестаційна комісія порушила клопотання перед атестаційною комісією департаменту освіти і науки,  молоді та спорту Закарпатської облдержадміністрації про присвоєння кваліфікаційної категорії  «спеціаліст вищої категорії»  2 педагогічним працівникам, педагогічних звань «старший вчитель» - 2  педагогам, відповідність  раніше присвоєному педагогічному званню «старший вихователь» - 1 вихователю, відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії  «спеціаліст вищої категорії» - 6 педагогам.

Успішно проведена організаційна та методична робота атестаційної комісії школи забезпечила належний рівень атестації вчителів та вихователів відповідно до Типового положення. Атестація педагогічних працівників базувалася на принципах демократичності, системності, послідовності, колегіальності, доступності, гласності, моральної та матеріальної зацікавленості.

Голова атестаційної комісії привітала педагогів  з успішною атестацією, подякувала за плідну й результативну роботу.

Методична робота

Реабілітаційна робота

Сторінка психолога

Виховна робота